Aukce 72

15 |

Studentka

Kód položky: 52289

olej, plátno

36 x 24 cm

Signatura: neznačeno

na rubu potvrzení pravosti sestrou autora Marií Královou odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D. reprodukováno: M. Macharáčková, Jaroslav Král, Praha a Brno, 2014, č. soupisu 404, s. 347 vystaveno: Jaroslav Král, Životní dílo, Dům umění města Brn

Vyvolávací cena: 180 000 Kč