Aukce 72

44 |

Štěpení

Kód položky: 52324

olej, tempera, lepenka

25 x 35 cm

Signatura: sign. PD Tikal 64

na rubu popis díla, štítek a razítko výstavy vystaveno: Galerie Moderna, 2018

Vyvolávací cena: 65 000 Kč