Aukce 72

184 |

Sedící

Kód položky: 52210

akvarel, ruční papír

42 x 59 cm

Signatura: sign. PD Jiří Sopko 82

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

  • 182 | Jan Hendrych
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 183 | Petr Nikl
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 185 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 186 | Rudolf Fila
    Vyvolávací cena: 16 000 Kč
  • 187 | Josef Bolf
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 188 | Jakub Špaňhel
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 189 | Milan Kunc
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč