Aukce 72

Rovina

Kód položky: 52368

1977-1979

olej, lepenka

23,5 x 33 cm

Signatura: sign. na rubu Fr. Hudeček

na rubu název díla autorem vystaveno: František Hudeček - výběr z díla 1931-1979, OG Vysočiny v Jihlavě a GU v Karlových Varech, 1979, kat. č. 188

Vyvolávací cena: 95 000 Kč