Aukce 72

48 |

Rovina

Kód položky: 52368

1977-1979

olej, lepenka

23,5 x 33 cm

Signatura: sign. na rubu Fr. Hudeček

na rubu název díla autorem vystaveno: František Hudeček - výběr z díla 1931-1979, OG Vysočiny v Jihlavě a GU v Karlových Varech, 1979, kat. č. 188

Vyvolávací cena: 95 000 Kč

  • 46 | Jiří Anderle
    Vyvolávací cena: 850 000 Kč
  • 47 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč
  • 49 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 50 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 51 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 52 | Václav Stratil
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 53 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 54 | Jaroslav Vožniak
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 55 | Michael Rittstein
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 56 | Václav Stratil
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 57 | Ivan Ouhel
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 58 | Vincent Hložník
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč