1977-1979
olej, lepenka
Signatura: sign. na rubu Fr. Hudeček
na rubu název díla autorem vystaveno: František Hudeček - výběr z díla 1931-1979, OG Vysočiny v Jihlavě a GU v Karlových Varech, 1979, kat. č. 188