Aukce 72

5 |

Podobizna dámy

Kód položky: 52259

90. léta 19. s

olej, dubová dřevěná deska

59,5 x 49,5 cm

Signatura: sign. LD V Brožík

odborná expertiza PhDr. Šárka Laubnerová

Vyvolávací cena: 180 000 Kč