Aukce 72

20 |

Nonet

Kód položky: 52291

olej, plátno

48 x 32 cm

Signatura: sign. PD Foltýn 40, na rubu na blindrámu Fr. Foltýn 40

na rubu na blindrámu popis díla autorem odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D. reprodukováno: monografie František Foltýn - Jiří Hlušička, Galerie Antonína Procházky Brno 2006, obr. 137, Hana Rousová - František Foltýn, Košíce-Paříž-Brno, Moravská

Vyvolávací cena: 650 000 Kč