Aukce 72

Na Hrombabě (V Kralupech nad Vltavou)

Kód položky: 52326

1918

olej, plátno

90 x 75 cm

Signatura: sign. LD Holub 918

na rubu autorský štítek s popisem díla, na rámu štítek výstavy, vystaveno: Josef Holub, Slaný, 1948

Vyvolávací cena: 65 000 Kč