Aukce 72

166 |

Kyvadlo - studie prostoru

Kód položky: 52215

1980/1982

kresba tužkou, akvarel, ruční papír

62,5 x 30 cm

Signatura: sign. PD Aleš Veselý 80/82, na rubu Aleš Veselý

na rubu dedikace autorem

Vyvolávací cena: 60 000 Kč