Aukce 72

156 |

Kýbl

Kód položky: 52206

olej, plátno

64 x 64 cm

Signatura: sign. na rubu V. Novák 1968

na rubu na blindrámu popis díla autorem, vystaveno: Galerie Peron, Praha 2001/2002 reprodukováno v katalogu č. 9

Vyvolávací cena: 38 000 Kč