Aukce 72

47 |

Förlegad spädom

Kód položky: 52318

1968-1972

akryl, plátno

180 x 220 cm

Signatura: sign. LD Endre Nemes 1968-72

na rubu štítek výstavy s popisem díla, razítko výstavy a štítek s popisem vystaveno: Liljevalchs, Stockholm, kat. č. 535, Oslo, 1969, kat. č. 88

Vyvolávací cena: 750 000 Kč