Aukce 72

38 |

Dvojice

Kód položky: 52218

kolorovaná sádrová plastika

v. 60 cm

Signatura: sign. na plintě S. Lacinová

provenience: z majetku rodiny autorky. reprodukováno: monografie Sylva Lacinová, Výtvarní umělci dneška / VII, Moravská galerie Brno a Město Brno1996, na obálce.

Vyvolávací cena: 85 000 Kč