kolorovaná sádrová plastika
Signatura: sign. na plintě S. Lacinová
provenience: z majetku rodiny autorky. reprodukováno: monografie Sylva Lacinová, Výtvarní umělci dneška / VII, Moravská galerie Brno a Město Brno1996, na obálce.