Aukce 72

95 |

Cukrová nálada

Kód položky: 52223

1904-1909

olej, plátno

80 x 100 cm

Signatura: sign. LD Kaván

na rubu štítek výstavy s popisem díla a razítko výstavy popsáno: monografie František Kaván vystaveno: Vývarné Hlinecko, 1962, Galerie Kroupa, Litomyšl, 2018.

Vyvolávací cena: 320 000 Kč