Aukce 72

Bludičky

Kód položky: 52328

kolem 1905

olej, lepenka

51,5 x 66 cm

Signatura: sign. PD Panuška

odborná expertiza Prof. PhDr. Petr Wittlich, CSc.

Vyvolávací cena: 140 000 Kč