Aukce 72

160 |

Bez názvu

Kód položky: 52284

2017

akvarel, tuš, ruční papír

24 x 20 cm (výřez)

Signatura: sign. PD V. Pivovarov, LD 2017

Vyvolávací cena: 16 000 Kč