Aukce 72

49 |

Bez názvu

Kód položky: 52361

akvarel, ruční papír kašírovaný na plátně

66 x 49 cm

Signatura: sign. PD J. Šíma 58

odborná expertiza PhDr. Karel Srp, provenience: získáno u Ferri-Drout, Paris

Vyvolávací cena: 350 000 Kč