kombinovaná technika, plátno, deska
98 x 98 cmSignatura: sign. na rubu Jiří Hilmar 84
vystaveno: Topičův salon, Praha, 2012, Muzeum Kampa, Praha, 2015, publikováno: Jiří Hilmar – Adagio, 2015, str. 96–97, Klub konkrétistů, Vývojové etapy tvorby československých výtvarníků – členů Klubu konkrétistů a přehled jejich výstav v letech 1967–1997
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |