Aukce 72

53 |

Bez názvu

Kód položky: 52354

kombinovaná technika, plátno, deska

98 x 98 cm

Signatura: sign. na rubu Jiří Hilmar 84

vystaveno: Topičův salon, Praha, 2012, Muzeum Kampa, Praha, 2015, publikováno: Jiří Hilmar – Adagio, 2015, str. 96–97, Klub konkrétistů, Vývojové etapy tvorby československých výtvarníků – členů Klubu konkrétistů a přehled jejich výstav v letech 1967–1997

Vyvolávací cena: 180 000 Kč