Aukce 72

23 |

Architekton

Kód položky: 52352

1922

dřevěná plastika, olej, kůže, deska

v. 14,5 cm

Signatura: sign. zespodu na podstavci N. Suetin

zespodu popis díla, provenience: Rudolph Lepke’s Kunst – Auctions – Haus, Berlin, 1924 (faktura přiložena)

Vyvolávací cena: 500 000 Kč