Mistrovská díla 15. - 21. století
Aukční katalog večerní aukce číslo 71
2009
akryl, plátno
89,5 x 60 cm
Signatura: sign. PD Pasta C 2009, na rubu Pasta C 2009
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
akvarel, papír
37,5 x 56,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří Sopko 91
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
2006
olej, plátno
124,5 x 135 cm
Signatura: sign. na rubu Malina 2006
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
akryl, plátno
110 x 115 cm
Signatura: sign. na rubu monogram / 1997
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |