Mistrovská díla 15. - 21. století
Aukční katalog večerní aukce číslo 71
barevný tisk z perforovaného plechu 6/30
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1971
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
tisk z perforovaného plechu, autorský tisk 6/10
68 x 49 cm
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
monotyp
43 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 66
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
akryl, deska
61 x 122 cm
Signatura: sign. UD monogram LOB
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž, lité laky, sololit
95 x 66 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak 1990
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
monotyp, kombinovaná technika
38 x 27 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 65
strukturální grafika 10/20
41 x 50 cm
Signatura: sign. PD Puchnarová, UD 1964
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
akryl, plátno
91 x 91 cm
Signatura: sign. na rubu Olaf Hanel 1991
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, vrypy, plátno
32 x 67 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, tempera, koláž, plátno
110 x 150 cm
Signatura: sign. PD S. Kovařík 67, na rubu S. Kovařík 9. 1967
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
monotyp, kresba
38 x 15 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1966
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kresba tužkou, koláž, skladaný papír
31 x 45 cm
Signatura: sign. PD D. Chatrný 79
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, pastel
19 x 21 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 67
kolážová grafika, reliéfní tisk
45,5 x 31 cm
Signatura: sign. UD Dalibor Chatrný 1966
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
47 x 31 cm
Signatura: sign. PD D. Chatrný 66
suchá jehla, autorský tisk, ruční papír
35 x 23,5 cm
Signatura: sign. PD J. J. 68
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1975 - 1976
66 x různé techniky
cca 52 x 36 cm
Signatura: sign. vše různě
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
magnetická grafika
20 x 48,5 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1965
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
monotyp
53 x 36 cm
Signatura: sign. PD Kratina 65
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
objekt, lepenka, sklo, lepící páska
30 x 23 x 5 cm
Signatura: sign. uvnitř dole na štítku Kafka 78, monogram Č. K. u dedikace
suchá jehla 1/5
49,5 x 63 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1967
akryl, plátno
75,5 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD Sopko 91
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: sign. UD Matal 58
70 x 100 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
2007
lept 29/100
31 x 22 cm
Signatura: sign. PD Kolíbal 07
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
voskový pastel, karton
92 x 62 cm
Signatura: sign. PD Hanel 1992
asambláž, plastové fólie, barevné nitě 38/60
50 x 50 cm
Signatura: sign. PD Novosad
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
kombinovaná technika, tempera, karton
48 x 63 cm (výřez)
Signatura: sign. PD M. Rittstein 96
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
1. pol. 70. le
kombinovaná technika, papír
42 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu M. Knížák
1. pol. 70. le
kombinovaná technika, papír
42 x 30 cm
dřevěná plastika, asambláž, drát, plast, polychromi
v. 118 cm
Signatura: sign. zezadu monogram K 79
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
froasáž
50 x 40 cm
Signatura: sign. UD monogram 6. 6. 90
froasáž
50 x 40 cm
Signatura: sign. UD monogram 9. 10. 90
froasáž
50 x 40 cm
Signatura: sign. UD monogram 14. 7. 90
2010
kombinovaná technika, akryl, deska, autorský rám
62 x 62 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Wojnar 2010
olej, lepenka
34 x 42 cm
Signatura: sign. PD M. Štolfa 89
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |