Mistrovská díla 15. - 21. století
Aukční katalog večerní aukce číslo 71
1898
olej, dřevěná deska
24,5 x 37 cm
Signatura: sign. PD L Kuba
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, lepenka
41 x 37,5 cm
Signatura: sign, PD L Kuba 1941
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, lepenka
73 x 60,5 cm
Signatura: sign. LD Karel Souček, na rubu Karel Souček 42
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, lepenka
23,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. LD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
73,5 x 60,5 cm
Signatura: sign. LD FZ. Eberl.
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
20. léta 20. s
11,8 x 14 cm
Signatura: sign. PD Kupka
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
kolem 1910
kresba tuší, papír
31 x 20 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
29 x 38 cm
Signatura: sign. PN Fr. Hudeček 61
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olejová tempera, karton
55 x41 cm
Signatura: sign. LD Pelc 42
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
kresba tuší, karton
25 x 35 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Tichý 43.
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
63 x 74 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 78
olej, plátno
60,5 x 81,5 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 48
olej, plátno
103 x 121 cm
Signatura: sign. PD Szobel G
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
90 x 67 cm
Signatura: sign. LD J Vohrabal 64
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
tempera, kvaš, akvarel, karton
36 x 23 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Z. Burian 78
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
36 x 22,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Z. Burian 78
olej, překližka
30 x 27 cm
Signatura: sign. PD Podhrázský 1947
olej, plátno
75 x 50 cm
Signatura: sign. PD Jiroudek
olej, plátno
65 x 90 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kolorovaný cementový reliéf
62 x 62 cm
Signatura: sign. na rubu O. Zoubek
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olověná plastika, zasazeno v dřevěné desce
22 x 18 (26,5 x 18)cm
Signatura: sign. LD monogram O. Z. 62
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
17 x 8,5 (26,5 x 17)cm
Signatura: sign. PD monogram OZ-62
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olověná plastika
35 x 35 cm
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
zlacený olověný reliéf 2/5
34,5 x 35 cm
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
originální barevná fotografie
39,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Saudek
originální fotografie
39,5 x 29,5 cm
kvaš, tuš, papír
84 x 60 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 63
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
40. léta 20. s
olej, lepenka
30 x 33,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
lept 3/8
49,5 x 32,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 68
pastel, papír
52 x 39 cm (výřez)
Signatura: sign. PN 19. 8. 63 Načeradský
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
1975-1990
kombinovaná technika, kvaš, tuš
52 x 69,5 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 1975-90, na rubu J. Jíra 75-90
kombinovaná technika, kvaš, koláž
60 x 70 cm
Signatura: sign. UD J. Jíra 87
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 84
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1990 - 1991
olej, plátno
30 x 40 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 90, na rubu J. Jíra 91
olej, malířská lepenka
49 x 40 cm
Signatura: sign. PD Chaba
kolážovaný objekt
23 x 30 x 5 cm
Signatura: sign. PD monogram JK 76, na rubu J. Kolář 76