olej, plátno
120 x 90 cm
Signatura: sign. LU M. Kunc 1985
Vyvolávací cena: | 330 000 Kč |
2008
akryl, plátno
150 x 145 cm
Signatura: sign. na rubu Petr Nikl 2008
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
tuš, ruční papír
124 x 68 cm
Signatura: sign. na rubu Federico Díaz s autorským razítkem, autorský hologram č. 00677
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
2007
kombinovaná technika, olej, papír
61 x 44 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda 16. 9. 07
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
1905-1909
olej, plátno na lepence
24,5 x 26,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
litografie
52 x 38 cm
Signatura: sign. PD Mucha, LD Mucha 1919 v tisku
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1907
8,5 x 12,5 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, dřevěná deska
39 x 150 cm
Signatura: sign. PD Marcel Proust
olej, plátno
153,5 x 144 cm
Signatura: sign. PD V. H. Popelka 1923
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
61 x 81 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Šetelík
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
36,5 x 50 cm
Signatura: sign. LD Kaván
olej, plátno
85 x 102 cm
Signatura: sign. PD Hlavsa Ol.
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
57 x 45 cm
Signatura: sign. LD Fr. Slabý
olej, lepenka
45,5 x 63 cm
Signatura: sign. LD J. Ullmann
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
33,5 x 44 cm
Signatura: sign. PD Csordák
olej, tempera, lepenka
38 x 48 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček 1936
olej, plátno
40 x 46 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
olej, plátno
75 x 94,5 cm
Signatura: sign. LD T. F. Šimon, na rubu na blindrámu T. F. Šimon
olej, lepenka
24 x 35,5 cm
Signatura: sign. LD L Kuba
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
74 x 100 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý 1920.
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno na dřevěné desce
22 x 32,5 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček, na rubu Jan Slavíček
akvarel, pastel, karton
52 x 36,5 cm
Signatura: sign. PD monogram AP
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, malířská lepenka
26 x 35 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček, na rubu Jan Slavíček 1969
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, dřevěná deska
39 x 51,5 cm
Signatura: sign. PD Lev 32, na rubu Lev Šimák
20. léta 20. s
kombinovaná technika, kvaš, akvarel, karton
47 x 68 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
olej, plátno
55 x 43,5 cm
Signatura: sign. LN R. Kremlička 1932
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
95 x 66 cm
Signatura: sign. LD Holý 26
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, dřevěná deska
34 x 63,5 cm
Signatura: sign. LD Nora Musatová, Praha 1977
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
145,5 x 97 cm
Signatura: sign. LD K. Holan
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
tempera, papír
29,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD V. Tittelbach
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
olej, sololit
49,5 x 39 cm
Signatura: sign. PD Veris
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, malířská lepenka
30 x 37 cm
Signatura: sign. PN monogram P. K.
1919-1920
bronzová plastika
v. 38 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
1913 - 1914
bronzová plastika 3/4, dřevěný podstavec
v. 61 cm
Signatura: sign. na plintě G
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olejová tempera, karton
66 x 50 cm
Signatura: sign. PD Troup
olej, plátno
36 x 42 cm
Signatura: sign. LD F. Malý 44
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |