olej, plátno
114 x 195 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 86
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej, plátno
65 x 81 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 61, na rubu J. Šíma - 1961
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
koláž, deska
98 x 70 cm
Signatura: sign. PD monogram JK 63, na rubu Jiří Kolář
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
kolážovaný objekt
v. 17 cm
Signatura: sign. zespodu Jiří Kolář
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, lepenka
51 x 43 cm
Signatura: sign. PD Matal 59
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
100 x 161 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Vlastimil Beneš - MCMLXXIV
Vyvolávací cena: | 330 000 Kč |
olej, plátno
40 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD John 65
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
tempera, olej, plátno
24,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. LD monogram VT 65
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, deska
47,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. LD Matal 71, na rubu 1971 Matal
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, tempera, písky na kartonu
52,5 x 36,5 cm
Signatura: sign. UD E. Ovčáček 60, na rubu E. Ovčáček
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
koláž, barva, karton
60 x 80 cm
Signatura: sign. LD Miloš Urbásek 65
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, email, plátno kašírované na lepence
71 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD monogram M 61
Vyvolávací cena: | 1 600 000 Kč |
matrice
35 x 49,3 cm
Signatura: značeno na rubu Vladimír Boudník 1968
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
1963-1967
strukturální grafika
32 x 49 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1963-67
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
bronzový oboustranný reliéf, kovový podstavec
45 x 44 cm, 99,5 cm podstavec
Signatura: sign. ze strany Eva Kmentová
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
tempera, papír
40,5 x 32,5 cm (výřez)
Signatura: sign. UD K. Malich 1961
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, tempera, tuš
44 x 31,5 cm
Signatura: sign. UD K. Malich 62
objekt, kov, sklo, plast, dřevo
51 x 51 x 4 cm
Signatura: sign. PD M. Dobeš, na rubu na štítku A. M. Dobeš 1968
Vyvolávací cena: | 360 000 Kč |
2013
2 x akryl, plátno
2 ks 25 x 25 cm
Signatura: sign. 2 x na rubu na blindrámu Grygar 2013
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
1988/89
olej, plátno
50 x 50 cm
Signatura: sign. UD Boštík
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |
1976 - 1977
perforovaný plech
56,5 x 77 cm
Signatura: sign. na rubu Alena Kučerová
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
objekt, papír, písek
30 x 30 x 3 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Wojnar 91
plastika, epoxid, podstavec - dřevo, epoxid
v. 60 cm, podstavec 120,5 cm
Signatura: sign. na podstavci štítek Jozef Jankovič
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
80. léta 20. s
akryl, plátno / akryl, překližka
120 x 140 cm
Signatura: sign. nezjištěna
lité laky, deska
197,5 x 147 cm
Signatura: sign. PD J. Vožniak, PU Jaroslav Vožniak, na rubu Jaroslav Vožniak 1992
1965-1970
akryl, plátno
70 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček
1965-1970
akryl, plátno
70 x 70 cm
akryl, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 1997
Vyvolávací cena: | 2 900 000 Kč |
2016
asambláž, malba, dřevěné desky
122 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu Kolíbal 2016
2016
kombinovaná technika, asambláž, kov, malba, tužka,
63 x 61 cm
tuš, tempera, karton
89,5 x 62 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar 1969
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
2016
barevný kouř, plátno
195 x 185 cm
Signatura: sign. na rubu Magdalena Jetelová 2016
olej, plátno
100 x 73 cm
Signatura: sign. LD Jan Smetana 88, na rubu Jan Smetana
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
akryl, plátno
170 x 145 cm
Signatura: sign. na rubu A. Lamr 87
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
kombinovaná technika, lité barvy, linoleum, deska
163 x 194,5 cm
Signatura: sign. PD Kroča 91
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
uhel, plátno
162,5 x 162,5 cm
Signatura: sign. PD Moucha 91, na rubu Moucha 91