Aukce 70

162 |

Bez názvu

Kód položky: 49413

kombinovaná technika, akvarel, pastel

70 x 100 cm

Signatura: sign. PD monogram M. J. 87

na rubu štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 65 000 Kč