Mimořádná aukce ze zahraničních a domácích sbírek
Aukční katalog večerní aukce číslo 68
tempera, sololit
62,5 x 44,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
monotyp, ruční papír, autorský tisk
42 x 58,5 cm
Signatura: sign. PD Mlynárčik 1990, na rubu Mlynárčik 1990
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
monotyp
36 x 93 cm
Signatura: sign. PD Mlynárčik - 67
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
koláž, barevná serigrafie
72 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu 1980 Rudolf Sikora
58,5 x 83 cm
Signatura: sign. UD Miloš Urbásek 1965
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
barevná vykrývaná serigrafie
65 x 50 cm
Signatura: sign. UD Miloš Urbásek 1981
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kresba tužkou, karton
96 x 69 cm
Signatura: sign. PD Nešleha 82
kresba tuší, karton
51 x 41 cm
Signatura: sign. PD Winiarski 76
2017
kombinovaná technika, plátno
50 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 2017
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
asambláž, plast, karton, adjustováno autorem, multi
40 x 40 cm
Signatura: sign. PD Agam
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
opticko-kinetický objekt, serigrafie na akrylu
50,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Ludwig Wilding 1972
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1999/2000
tvarované zrcadlo, speciální červená barva
Signatura: sign. na rubu Pistoletto 1999/2000
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |