Mimořádná aukce ze zahraničních a domácích sbírek
Aukční katalog večerní aukce číslo 68
kresba tuší, karton
49 x 31,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Liesler 86 29./I.
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kresba tuší, karton
51,5 x 39,5 cm
Signatura: sign. UD Liesler / březen duben 1986
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
49 x 38,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Liesler 9. 3. 1981
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, malířská lepenka
21,5 x 16,5 cm
Signatura: sign. PD Liesler 93
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
54 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu R. Němec 85
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
barevná litografie 7/45
54 x 38 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 82
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
barevná litografie 57/65
47 x 59 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 79
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, víko lepenkové krabice
32 x 31 x 3 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Sopko 1991
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
40 x 25 cm
Signatura: sign. PD Sopko 94
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
akvarel, tužka, ruční papír
42 x 59 cm
Signatura: sign. PD Jiří Sopko 82
kombinovaná technika, lepenka
47,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří Anderle 64, na rubu Jiří Anderle 1964
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
kombinovaná grafická technika, autorský tisk 15/20
44,5 x 66 cm
Signatura: sign. UD Anderle
kombinovaná grafická technika 41/70
62,5 x 50 cm
Signatura: sign. UD Anderle
kombinovaná grafická technika 57/100
44,5 x 66 cm
Signatura: sign. UD Anderle
suchá jehla, autorský tisk 17/20
32 x 65 cm
Signatura: sign. UD Anderle
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
suchá jehla, mezzotinta, měkký kryt 51/80
65,5 x 49 cm
Signatura: sign. UD Anderle
kombinovaná grafická technika, autorský tisk 17/20
49,5 x 66 cm
Signatura: sign. UD Anderle 76
suchá jehla, autorský tisk 13/20
32,5 x 65 cm
Signatura: sign. UD Anderle
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kombinovaná grafiká technika, 35/40
97 x 74 cm
Signatura: sign. PD Anderle
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kombinovaná grafická technika 50/70
49,5 x 65,5 cm
Signatura: sign. UD Anderle
kombinovaná grafická technika 7/70
63 x 91,5 cm
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
39 x 54 cm
Signatura: sign. LD K. Souček 62
barevná litografie 56/200
11,5 x 17 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý, J. Z. 76 v tisku
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
barevná litografie
10 x 15 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kresba tuší, ruční papír
59 x 41 cm
Signatura: sign. PD Karel Nepraš 1987
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kresba tuší, ruční papír
29 x 42,5 cm
Signatura: sign. PD Karel Nepraš 1984
kombinovaná technika, tuš, barva, lak, karton
22 x 18,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
kombinovaná technika, tuš, karton
44,5 x 33 cm
Signatura: sign. uprostřed monogram 2. 5. 64
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kombinovaná technika, tuš, barva, lak karton
24 x 19 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, plátno
35 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu 1993 Střížek Antonín
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1990-1991
olej, pletivo, sololit
39 x 44 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 90-91, na rubu 90-91 M. Rittstein
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, textilie, písky, sololit
76 x 62 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 93, na rubu 1993 M. Rittstein
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
akryl, tuš, plátno
19 x 25 cm
Signatura: sign. UD A. Lamr 77
akryl, sololit
49 x 44 cm
Signatura: sign. PD Sion 97
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
41 x 61 cm
Signatura: sign. PD J Paur 72
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
akvarel, pastel
31,5 x 20 cm
Signatura: sign. PD J. K. 87
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |