Mimořádná aukce ze zahraničních a domácích sbírek
Aukční katalog večerní aukce číslo 68
matrice, kombinovaná technika
35 x 50,5 cm
Signatura: sign. na rubu Vladimír Boudník 1968
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
strukturální grafika, materiálový tisk
30,5 x 21 cm
Signatura: sign. UD V. Boudník 1962 - 9.
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
15 x 15 cm
Signatura: sign. UD V. Boudník 1958.
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
17 x 25 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1965.
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1960-1965
strukturální grafika
18,5 x 37 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1960 – XI – 65
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
strukturální grafika, monotyp
27 x 19 cm
Signatura: sign. UD V Boudník 65.
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, tuš, akvarel, karton
22,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD X 60 Puchanrová
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, desky
120 x 57 cm
Signatura: sign. PD Málek - 1967
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
asambláž, kovové patentky, karton
60 x 60 cm
Signatura: sign. PD Běla Kolářová 1968
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
cínová plastika
v. 57 cm
Signatura: sign. zezadu monogram EK
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
barevná litografie 4/20
34 x 22 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 66
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
suchá jehla 4/6
25 x 16 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 65
lept 4/8
29,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 68
lept 3/15
49,5 x 31,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 1968 (Jaromíra Balcarová)
lept 1/15
49,5 x 32 cm
akvatinta 3/6
32,5 x 16 cm
lept 5/10
50 x 32 cm
lept 3/10
50 x 32 cm
lept 1/10
24,5 x 20 cm
2014
kombinovaná technika, olej, karton, dřevo, plechy
54 x 76,5 cm
Signatura: sign. na rubu Alena Kučerová 2014
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
monotyp, karton
51 x 37 cm
Signatura: sign. PD Kratina 65
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
litografie 78/100
25 x 38,5 cm
Signatura: sign. UD Sklenář 76
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
reliéf, akryl, ruční papír
102 x 75 cm (výřez)
Signatura: sign. na rubu F. K. 92
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
kombinovaná grafická technika
35 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD D. Chatrný 63
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olověná plastika
v. 39 cm
Signatura: sign. zezadu O. Zoubek
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olověná plastika
v. 60 cm
Signatura: sign. zezadu na plintě O. Zoubek
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olověná plaketa
34,5 x 35 cm
Signatura: sign. na rubu O Zoubek 1999
olověná plastika, barvená
v. 76 cm
2003
svítící objekt, kombinovaná technika
67 x 78 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý 03
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
60. léta 20. s
olej, sololit
122 x 63 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná technika, sololit
50,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD Zábranský, na rubu Vlastimil Zábranský 1998
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
33 x 41 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 1984, na rubu Ota Janeček 84
1980 - 1998
kombinovaná technika, lepenka
28,5 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD Zábranský, na rubu Vlastimil Zábranský 1998 / 1980-98
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, deska
21,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD Valter K
olej, plátno
68 x 100 cm
Signatura: sign. PD Beneš 76, na rubu Vlastimil Beneš
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olejová tempera, karton
44 x 57 cm
Signatura: sign. PD Valter 65
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |