Mimořádná aukce ze zahraničních a domácích sbírek
Aukční katalog večerní aukce číslo 68
koláž, fixa, karton
28 x 20 cm
Signatura: sign. na rubu Věra Janoušková 1991
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
koláž, nitě, barva, karton
42 x 29,5 cm
Signatura: sign. UD V. Zykmund 83
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kombinovaná technika, pastel, kvaš, tempera, karton
31 x 42 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 65, na rubu na štítku Kotík Pravoslav
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
skládaný papír
32 x 26 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
koláž, deska
40 x 30 cm
Signatura: sign. PD JK 70, na rubu JK 70, autorské razítko s monogramem JK
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
kolážovaný objekt
v. 11 cm
Signatura: sign. zespodu JK 69
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
kolážovaný objekt
v. 8 cm
Signatura: sign. zespodu JK 68
proláž
30 x 21 cm
Signatura: sign. PD JK 68
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
proláž
23,5 x 15 cm
Signatura: sign. PD JK 70
koláž
32 x 44 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
57 x 70 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. LD J. Jíra 72, na rubu na blindrámu J. Jíra
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
tempera, lepenka
55 x 75,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LN 79 Bělocvětov
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
1951
olej, plátno
61 x 121 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 51
olej, tužka, plátno
64 x 53 cm
Signatura: sign. PD Bělocvětov
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
29 x 20 cm (výřez)
Signatura: sign. UD monogram JV., J. Vyleťal 73
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
28 x 18,5 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Josef Vyleťal, monogram JV, LD J Vyleťal 1973
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
33 x 21,5 cm
Signatura: sign. UD J. Vyleťal 1974
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
v 23,5 ✕ š 27 cm
Signatura: sign. UD J. Vyleťal, LD a PD monogram JV
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
35,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. LD J. Vyleťal 1973, PD monogram JV.
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
22,5 x 24,5 cm (výřez)
Signatura: sign. UD J. Vyleťal
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
kvaš, tužka, hedvábný papír
69 x 49 cm
Signatura: sign. PD J. V. 73
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kombinovaná technika, karton na kapa desce
38 x 29 cm
Signatura: sign. PD J. V.
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
29 x 31 cm
Signatura: sign. LD Smetana, na rubu Jan Smetana 1979, na blindrámu J. Smetana
olej, asambláž, dřevo
69,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. na rubu V Hejna 67
40. léta 20. s
olej, plátno
70 x 77 cm
Signatura: sign. PD Istler
Vyvolávací cena: | 1 100 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, malířská lepenka
28,5 x 21,5 cm
Signatura: sign. PN Istler 67
kombinovaná technika, tuš, akryl, pastel, karton
58,5 x 42,5 cm
Signatura: sign. PD Istler
kombinovaná technika, akvarel, kvaš, pastel, karton
64 x 46 cm
Signatura: sign. PD Istler, na rubu Istler
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
45, x 31 cm
Signatura: sign. PD Istler
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
45,5 x 31 cm
Signatura: sign. PD Istler
55 x 71 cm
Signatura: sign. LD Istler
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
40 x 29 cm
Signatura: sign. PD Istler 58
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1980 - 1981
koláž, karton
64 x 48 cm
Signatura: sign. UD K. Vysušil 80.-81.
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kombinovaná technika, tempera, koláž, karton
26 x 19,5 cm
Signatura: sign. UD K. Vysušil 79, LD V., PD 79.
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
1968 - 1979
kombinovaná technika, koláž, tempera, tuš, karton
34,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD K. Vysušil 68-79
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |