asambláž, plastová fólie, barevné nitě 8/60
50 x 50 cm
Signatura: sign. PD Novosad
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
originální fotografie
29,5 x 23 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1985
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
barevná serigrafie 44/250
50,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
akryl, plátno
30 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1983
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
2011
koláž, asambláž, karton, špejle, kresba tužkou
23,5 x 17 cm
Signatura: sign. na rubu S. Kolíbal 2011
2011
barevná serigrafie 18/40
120 x 120 cm
Signatura: sign. UD K. Malich 2011
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
2011
barevná serigrafie 23/50
120 x 80 cm
Signatura: sign. LD K. Malich 2011
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
2007
olej, plátno
95 x 135 cm
Signatura: sign. LD Nesázal 2007, na rubu Nesázal 2007
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |