akvarel, pastel, tuš, karton
29,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD Valter 86
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
suchá jehla, monotyp
12 x 14,5 cm
Signatura: sign. PD Reynek
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
2002
olej, plátno
80 x 45 cm
Signatura: sign. LD V. Komárek 02
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
32 x 40 cm
Signatura: sign. LD J. Jíra 63
olej, plátno
45 x 45 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 99, na rubu J. Jíra 99
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. LD K. Souček 63
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, malířská lapenka
70 x 50 cm
Signatura: sign. PD Zábranský, na rubu Vlastimil Zábranský 1997
olej, tempera, lepenka
28,5 x 22 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Josef Vyleťal
Vyvolávací cena: | 175 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 49 cm
Signatura: sign. PD V Beneš 65
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, tempera, překližka
29 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD Vilém Nowak 1974
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, sololit
41 x 27 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 90, na rubu Janeček 1990
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, lepenka
41 x 32 cm
Signatura: sign. LD Liesler 90
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej,sololit
30 x 24 cm
Signatura: sign. PD Liesler 90
zlacená olověná plaketa
34,5 x 35 cm
Signatura: sign. na rubu Zoubek
zlacená olověná plaketa
61 x 15,5 cm
Signatura: sign. na rubu O. Zoubek
zlacená olověná plaketa
61 x 15,5 cm
zlacená olověná plaketa
35 x 34,5 cm
proláž
17,5 x 11,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD JK 69
koláž
25,5 x 20 cm
Signatura: sign. PD JK 45, na rubu Jiří Kolář 95
proláž
22,5 x 15 cm
Signatura: sign. PD JK 67
koláž
21 x 64 cm
Signatura: sign. PD JK 67, na rubu Jiří Kolář 67
Vyvolávací cena: | 37 500 Kč |
koláž
29 x 45 cm
Signatura: sign. PD JK 74
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
barevná litografie 6/20
34 x 22 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 66
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
barevná litografie 10/20
47 x 32,5 cm
lept, autorský tisk
49,5 x 32 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 68, (Jaromíra Balcarová)
lept 2/8
49,5 x 32 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 68
lept 4/10
50 x 32 cm
akvarel, kresba tužkou, karton
11 x 16 cm
Signatura: sign. PD Vladimír Boudník 22. XII. 1956
strukturální grafika
49,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1966 - VI
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
kombinovaná grafická technika
48,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1967
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
suchá jehla 2/3
47 x 31 cm
Signatura: sign. PD Vladimír Boudník 1967
lept, otisk dlaně
35 x 48,5 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1966
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
suchá jehla, ručně kolorováno stencilií 8/300
52,5 x 36,5 cm
Signatura: sign. PD Dalí
52,5 x 36,5 cm
Signatura: sign. PD Dalí
1962/1963
polychromovaná dřevěná plastika
v. 52 cm
Signatura: sign. zespodu monogram JK 1962/3
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
1961, 1960, 19
3 x strukturální grafika, 2 x aut.tisk, 1 x 2/10
3 ks 23 x 18 cm
Signatura: sign. 3 x PD Jos. Hampl (61, 60, 63)
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |