olej, plátno
138 x 138 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Jiří Načeradský, J. N. 82
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, asambláž, dráty, dřevo, plátno na sololitu
149 x 122 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 87, na rubu M. Rittstein 1987 podzim
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
dřevěný reliéf
v. 167 cm
Signatura: sign. UD monogram EO 1975
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
objekt, nerez, sklo, dřevo
36,5 x 36,5 x 4 cm
Signatura: sign. PD M. Dobeš, na rubu M. Dobeš 1967
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
optický reliéf, asambláž, karton, plexi box
50 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Hilmar Jiří
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
zlacená, barvená olověná plastika
v. 71 cm
Signatura: sign. zezadu na plintě O. Zoubek
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
2008
olej, plátno
145 x 145 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Merta 2008
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
akvarel, karton
27,5 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD ABrandeis.
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
41,2 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD V. Bartoněk
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
42 x 27,5 cm
bronzová plastika
v. 54 cm
Signatura: sign. vlevo J. Obrovský
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
19,5 x 37,5 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
1905
barevný lept s akvatintou
36 x 27,5 cm
1903
49 x 37 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig Paříž. 03
43,5 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, LD autorské razítko
barevný lept č. 158
43,5 x 33,5 cm
olej, dřevo
37 x 52 cm
Signatura: sign. PD Multrus
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1904
olej, plátno
78 x 60,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Slabý 1904
olej, plátno
66 x 75 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Šetelík
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1903
olej, plátno
95 x 110 cm
Signatura: sign. PD F. Šimon 1903
olej, plátno
24 x 28 cm
Signatura: sign. LD Benka
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
46,5 x 56,5 cm
Signatura: sign. LD Erdélyi
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
50 x 59,5 cm
Signatura: sign. PD JVeris Paris 27
olej, plátno
70 x 90 cm
Signatura: sign. PD K. J. Sigmund, na rubu K. J. Sigmund
olej, lepenka
50 x 65,5 cm
Signatura: sign. LD Kaván
olej, lepenka
40 x 53 cm
Signatura: sign. LD Kaván
olej, plátno
55 x 57 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
olej, plátno
47,5 x 61 cm
Signatura: sign. PD J. Holub
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, lepenka
32 x 50 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 43., na rubu pod dedikací Aug. Mervart
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, sololit
90 x 43,5
Signatura: sign. UD Jan Slavíček 1950, na rubu pod přípisem Jan Slavíček
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
28 x 22,5 cm
Signatura: sign. LD F. Eberl
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
40. léta 20. s
olej, olejová tempera, lepenka
46 x 56 cm
Signatura: sign. PD FrKrejčí
olej, plátno
57 x 73 cm
Signatura: sign. PD Feigl
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
81 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD Hubáček 27
olej, překližka
36 x 38 cm
Signatura: sign. LD F. Matoušek
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, plátno
101,5 x 80 cm
Signatura: sign. PD V. Hroch 1930