Aukce 67

21 |

Muž na poli

Kód položky: 47443

olej, plátno

54 x 68 cm

Signatura: sign. LD Jan Bauch 1957

na rubu autorský štítek s popisem díla. odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 80 000 Kč

  • 19 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 20 | František Malý
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 22 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 23 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 24 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 25 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 26 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 1 900 000 Kč
  • 27 | Michal Ranný
    Vyvolávací cena: 22 000 Kč
  • 28 | Běla Kolářová
    Vyvolávací cena: 1 700 000 Kč
  • 29 | Ladislav Zívr
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 30 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 31 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč