Aukce 66

78 |

Orange

Kód položky: 46409

2004 - 2005

akryl, plátno

120 x 180 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu Nesázal 2005, na rubu Nesázal M. 2004-2005

vystaveno: Galerie Brno, Brno, Ultra prostor. Reprodukováno: katalog výstavy Galerie Brno, Brno, Ultra prostor, na propagačních materiálech Národního divadla Praha

Vyvolávací cena: 190 000 Kč

  • 76 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 77 | Petr Nikl
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 79 | Michael Rittstein
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 80 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 81 | Jiří Načeradský
    Vyvolávací cena: 210 000 Kč
  • 82 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 83 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 84 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 300 000 Kč
  • 85 | Rudolf Krivoš
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 86 | Jan Pištěk
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 87 | Adam Štech
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 88 | Krištof Kintera
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč