Aukce 66

38 |

Milenci v horách

Kód položky: 46354

1952

olej, plátno

95 x 75 cm

Signatura: sign. PN Bělocvětov 52

reprodukováno: monografie Andrej Bělocvětov, Hudba absolutna, Nová tiskárna Pelhřimov, 2016, str. 29 (s chybným rozměrem)

Vyvolávací cena: 650 000 Kč

  • 36 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 37 | Pravoslav Kotík
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 39 | Eva Kmentová
    Vyvolávací cena: 32 000 Kč
  • 40 | Čestmír Kafka
    Vyvolávací cena: 32 000 Kč
  • 41 | Vladimír Preclík
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 42 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 43 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 44 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 45 | Karel Vaca
    Vyvolávací cena: 32 000 Kč
  • 46 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 47 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 48 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč