Aukce 66

54 |

Dveře, které nikam nevedou

Kód položky: 46397

olej, vrypy, sololit

91 x 64 cm

Signatura: sign. UD Málek V. 69, na rubu na štítku Antonín Málek

na rubu autorský štítek s názvem

Vyvolávací cena: 60 000 Kč