Aukce 66

54 |

Dveře, které nikam nevedou

Kód položky: 46397

olej, vrypy, sololit

91 x 64 cm

Signatura: sign. UD Málek V. 69, na rubu na štítku Antonín Málek

na rubu autorský štítek s názvem

Vyvolávací cena: 60 000 Kč

  • 52 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 53 | Mikuláš Medek
    Vyvolávací cena: 5 500 000 Kč
  • 55 | Vladimír Boudník
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 56 | Vladimír Boudník
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 57 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 58 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 59 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 29 000 Kč
  • 60 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 61 | Zdeněk Sklenář
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 62 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 63 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 145 000 Kč
  • 64 | Zbyšek Sion
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč