Aukce 66

23 |

Bez názvu

Kód položky: 46418

optický reliéf

39 x 39 x 4,5 cm

Signatura: sign. PD M. Dobeš, na rubu na štítku M. Dobeš 1971

na rubu štítek s popisem restaurování signovaný M. Dobeš vystavováno: výstava 70. léta v galerii Petr Žaloudek 2017 reprodukováno: v katalogu výstavy

Vyvolávací cena: 190 000 Kč