optický reliéf
39 x 39 x 4,5 cmSignatura: sign. PD M. Dobeš, na rubu na štítku M. Dobeš 1971
na rubu štítek s popisem restaurování signovaný M. Dobeš vystavováno: výstava 70. léta v galerii Petr Žaloudek 2017 reprodukováno: v katalogu výstavy
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |