Aukce 66

25 |

Bez názvu

Kód položky: 46370

olej, plátno

50 x 50 cm

Signatura: sign. na rubu J. G. D. 1986 april

přiložena fotografie s razítkem Gelleria D'Arte Cesarea, Genova

Vyvolávací cena: 65 000 Kč