Aukce 66

26 |

Bez názvu

Kód položky: 46422

olej, plátno

220 x 160 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu monogram J. G. D. august 1982

provenience: rakouská sbírka

Vyvolávací cena: 420 000 Kč