Aukce 66

61 |

Apollinaire

Kód položky: 46348

olej, malířská lepenka

26,5 x 22,5 cm

Signatura: sign. UD Sklenář, UD na autorské podložce Sklenář

pravost potvrzena znalcem díla Zdeňkem Sklenářem, synovcem autora

Vyvolávací cena: 280 000 Kč

  • 59 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 29 000 Kč
  • 60 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 62 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 63 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 145 000 Kč
  • 64 | Zbyšek Sion
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 65 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 420 000 Kč
  • 66 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 67 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 68 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 69 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 70 | Vladislav Mirvald
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 71 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč