Aukce 65

22 |

Surrealistická kompozice

Kód položky: 45966

kolem 1936/193

olej, plátno

52,5 x 64 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu Janoušek

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., chemicko-technologická analýza Markéta Pechová Pávová, konzultováno s rodinou autora

Vyvolávací cena: 450 000 Kč