Aukce 65

146 |

Pompeje - Ulička náhrobků

Kód položky: 46025

olej, plátno

63 x 51 cm

Signatura: sign. PD Navrálit 70

na rubu popis díla. provenience: sbírka dr. Jindřicha Hermana

Vyvolávací cena: 28 000 Kč