Aukce 65

45 |

Ministr Dr. Ing. Fr. Kovařík

Kód položky: 45975

1921

kresba tuší, karton

40 x 36 cm

Signatura: sign. PD M. Švabinský 1921

provenience: z majetku rodiny Dr. Ing. Fr. Kovaříka

Vyvolávací cena: 5 000 Kč