Aukce 65

21 |

Kytice ve džbánu

Kód položky: 46023

olej, lepenka

38,5 x 25 cm

Signatura: sign. na rubu Fr. Hudeček

na rubu dedikace

Vyvolávací cena: 95 000 Kč