Aukce 65

72 |

Krajina z Polabí

Kód položky: 45986

akvarel, karton

27 x 39 cm (výřez)

Signatura: sign. PD Willi Nowak

provenience: z pozůstalosti šéfdirigenta Brněnské filharmonie

Vyvolávací cena: 14 000 Kč