Aukce 65

24 |

Červená hlava

Kód položky: 45901

olej, sololit

41 x 41 cm

Signatura: sign. na rubu F. Gross

na rubu název díla autorem a nečitelné razítko reprodukováno: monografie Eva Petrová - František Gross, vydal Vltavín, Praha 2004, str. 167, obr. Č. 196. vystaveno: ��Galerie U Betlémské kaple, Praha, 2007

Vyvolávací cena: 140 000 Kč