Aukce 65

15 |

Abstraktní kompozice

Kód položky: 45967

olej, plátno

81 x 60 cm

Signatura: sign. PD Foltýn 1928

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč