2004
asambláž, plast, textil, kov
80 x 127 cm
Signatura: sign. na rubu J. Černický 2004
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
2006
objekt, kombinovaná technika, dřevo, kov, guma
140 x 32 x 28 cm
Signatura: sign. na rubu František Skála
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
1971 - 1972
akryl, tempera, deska
80 x 62,5 cm
Signatura: sign. PD Sion 71-72
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
akryl, sololit
160 x 123 cm
Signatura: sign. PD Z. Sion 95
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
akryl, spreje, překližka
60 x 152 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
2017
kombinovaná technika, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu David Saudek 2017
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
2016
olej, asambláž, koláž, plátno
170 x 230 cm
Signatura: sign. na rubu Kollár, na štítku Kolár
2003
olej, plátno
60 x 57 cm
Signatura: sign. na rubu Moucha 2003
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
2000
akryl, plátno
165 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Pastrňák 2000
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |