aktivní grafika
24 x 32,5 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1965
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
kombinovaná technika, olejové a tiskařské barvy
39 x 29 cm
Signatura: sign. UD Istler 61
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
42 x 30 cm
Signatura: sign. PD Zívr 1958
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
akryl, překližka, asambláž, deska
103,5 x 40 x 3 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kotík 1978
45 x 43 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
asambláž, karton
75 x 83 cm
Signatura: sign. PD Běla Kolářová 1982
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
tuš, tempera, pastel, malířská lepenka
51 x 73 cm
Signatura: sign. na rubu Milan Grygar 1968
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
kresba perem, barevné tuše, karton
88 x63 cm
Signatura: sign. na rubu Milan Grygar 1975
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
88 x 62,5 cm
Signatura: sign. na rubu Milan Grygar 1984
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
100 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu K. Malich 2001
51 x 36 cm (výřez)
Signatura: sign. na rubu K. Malich 1980
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
akryl, plátno
85 x 85 cm
Signatura: sign. na rubu T. Rajlich 74
akryl, plátno
90,5 x 90,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1977
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
akryl, plátno
80 x 150 cm
Signatura: sign. PD Slavík 77
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kvaš, fix, karton
80 x 60 cm
Signatura: sign. UD Jan Kubíček 1985, na rubu Jan Kubíček
stříbrná metalická tuš, karton
67 x 50 cm
Signatura: sign. nezjištěna, na rubu 9.V. 88
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
stříbrná metalická tuš, akryl, karton
30 x 20 cm
Signatura: sign. na rubu V. Mirvald 1990
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
reliéf, akryl, papír
102 x 99 cm
Signatura: sign. na rubu F. Kyncl 85
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
80. léta 20. s
kombinovaná technika, kresba, koláž, asambláž
43,5 x 45 x 15,5 cm
Signatura: sign. na rubu F. Kyncl
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
malba barevným kouřem
155 x 290 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
vrstvený pauzovací papír, lak, plátno, dřevo
50 x 75 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 82.
olej, plátno
50 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu J. G. D april 1986
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
akryl, mýdlové bubliny s pigmenty, plátno
95 x 95 cm
Signatura: sign. na rubu 2 x Dokoupil
2009
kovová plastika 3/4
43 x 35 cm
Signatura: sign. LD M. Dobeš 2009
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, plátno
65 x 89 cm
Signatura: sign. LD 1978 - S. Filko
olej, plátno
100 x 135 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 1961
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
akryl, plátno
71 x 63,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
2006 - 2007
akryl, plátno
80 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 2006 - 7
olej, plátno
700 x 80 cm
Signatura: sign. LD A. Lamr 72
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
2015
olej, plátno
71 x 60 cm
Signatura: sign. PD Róna 15, na rubu Róna 15 VI.
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
120 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 1984
olej, plátno
100 x 207 cm
Signatura: sign. PD J. David
bronzová plastika
v. 36 cm
Signatura: sign. D Milkov 91
tempera, kvaš, karton
62 x 45,5 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda
olej, plátno
100 x 135 cm
Signatura: sign. na rubu Kokolia
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
2008
bronzová plastika 1/5
v. 24,5 cm
Signatura: sign. zespodu Gabriel 2008
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |