Aukce 63

95 |

Slepá

Kód položky: 44536

olej, plátno

81 x 54 cm

Signatura: sign. PD Ságner, na rubu Ságner

na rubu název díla autorem a štítek výstavy: Krajská galerie Hradec Králové, 1976

Vyvolávací cena: 12 000 Kč