Aukce 63

122 |

Sestry

Kód položky: 44520

2. pol. 40. le

olej, plátno

94 x 71 cm

Signatura: sign. LD K. Válová

Vyvolávací cena: 210 000 Kč

  • 120 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 121 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 123 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 124 | Zdeněk Palcr
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 125 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 126 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 127 | Miloslav Hájek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 128 | Jiří Anderle
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 129 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 130 | Vilém Plocek
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 131 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 132 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč