Aukce 63

67 |

Remízek

Kód položky: 44489

olej, sololit

70,5 x 48,5 cm

Signatura: sign. PD Valter 93, na rubu Valter K

PD název díla autorem, na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 55 000 Kč